Zobacz więcej przykładów mebli realizowanych dla naszych klientów. Po niżej będziesz mógł znaleźć najlepszą propozycje zabudowanych mebli do swojego mieszkania, domu lub biura albo kina. ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ DO POZOSTAWIENIA SWOJEGO KOMENTARZA POD WYBRANYMI WPISAMI, DZIĘKUJĘ

Meble na zamówienie ZADZWOŃ 733-555-680

Realizujemy specjalne zamówienia dla naszych klientów, potrzebujących dopasowania wyposażenia pomieszczeń do swoich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy sprawdzonymi systemami w oferowanych meblach. Zatrudniamy sprawdzony zespół pracowników znających się na swojej pracy, dzięki którym nasze realizacje mają wysoką jakość wykonania.

ZAPROŚ NASZEGO MONTAŻYSTĘ NA ROZMOWĘ O ROZWIĄZANIACH
TEL:
733 555 680

NASZA OFERTA TO:

-POMIAR NA MIEJSCU REALIZACJI ZLECENIA
-DOBÓR WŁAŚCIWEGO SPRZĘTU AGD POD ZABUDOWĘ,
-PROJEKT KOMPUTEROWY W 3D (PRZESTRZENNY WIDOK)
-REALIZACJA NA MIEJSCU MONTAŻU ORAZ ZABUDOWA AGD,
-ZAPEWNIAMY TRANSPORT NA MIEJSCE

sobota, 16 czerwca 2018

Do nowo zamontowanej kuchni przyda się dobry hydraulik z Gdańska

Hydraulik Marcin naprawi uzupełni, doradzi
w sprawach orurowania i odpływu
Tym razem chciałbym przybliżyć temat przyłączenia kuchni do hydrauliki oraz odpływu.Tak ważnego gdy planujesz kuchnię tworzoną na wymiar oraz do tego pojawi się bardzo potrzebna zmywarka, lub czasami pralka.

Obecnie przebywam na terenie Niemieckiej Koloni /Koln i mam możliwość rozmawiać z różnymi osobami nabywającymi kuchnię na wymiar i wiem że czasami występują różnice w rozumieniu ograniczeń technicznych co wychodzi jako problem podczas montażu takiej kuchni.

Kluczowymi informacjami są wymiary i dokładne dopasowanie wycięć w tylniej ściance szafki by była możliwość przyłączenia mediów. Jeśli zakres prac instalatorskich wybiega poza standardowe przykręceniu rurek do ujęcia wody.

Wtedy zwyczajnie polecamy zaprzyjaźnionego hydraulika Marcina z Gdańska który dorabia brakujące elementy. Nasz zaprzyjaźniony Hydraulik to tak naprawdę złota rączka Złota rączka bo można u niego zamówić Wymianę i montaż spłuczek i wymianę toalet kranów, pryszniców, grzejników, Instalacji gazowej, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie, rur Wymiana, montaż wodomierzy, zaworów

Jeśli potrzebujesz się skontaktować z Hydraulikiem w Gdańsku to zapraszam cię rozmowy telefonicznej pod numerem 507 218 544, a jeśli coś się nie uda to spokojnie, pewnie ma dużo pracy, my zaplanujemy mu twoje zlecenie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Meble na wymiar dla Tczewa czy Gdańska a może Pruszcza Gdańskiego ?

Meble na wymiar dla mieszkańców Gdańska Ostatnio zastanawiałem się nad tym czy oferta Martom Meble kierować bardziej dla mieszkańców Tcz...