Zobacz więcej przykładów mebli realizowanych dla naszych klientów. Po niżej będziesz mógł znaleźć najlepszą propozycje zabudowanych mebli do swojego mieszkania, domu lub biura albo kina. ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ DO POZOSTAWIENIA SWOJEGO KOMENTARZA POD WYBRANYMI WPISAMI, DZIĘKUJĘ

Meble na zamówienie ZADZWOŃ 733-555-680

Realizujemy specjalne zamówienia dla naszych klientów, potrzebujących dopasowania wyposażenia pomieszczeń do swoich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy sprawdzonymi systemami w oferowanych meblach. Zatrudniamy sprawdzony zespół pracowników znających się na swojej pracy, dzięki którym nasze realizacje mają wysoką jakość wykonania.

ZAPROŚ NASZEGO MONTAŻYSTĘ NA ROZMOWĘ O ROZWIĄZANIACH
TEL:
733 555 680

NASZA OFERTA TO:

-POMIAR NA MIEJSCU REALIZACJI ZLECENIA
-DOBÓR WŁAŚCIWEGO SPRZĘTU AGD POD ZABUDOWĘ,
-PROJEKT KOMPUTEROWY W 3D (PRZESTRZENNY WIDOK)
-REALIZACJA NA MIEJSCU MONTAŻU ORAZ ZABUDOWA AGD,
-ZAPEWNIAMY TRANSPORT NA MIEJSCE

niedziela, 6 maja 2018

Meble do mieszkania powinny być unikalne

Wyposażanie mieszkania w dobrze dobrane meble to jednak jest dość duże i skomplikowane wyzwanie, bo można pójść na totalną łatwiznę i zakpić kartonowe mebelki z Cieńskiej płyty w pobliskim markecie z jedzeniem lub trochę bardziej się rozejrzeć, by podjąć decyzję z którą bedzie trzeba pozostać na kolejne lata.

Znasz jakiś market z jedzeniem przez który przechodzisz i wsumie nigdy nic nie znajdujesz, a sam koniec jesteś tak zmęczony że nic więcej ci nie pozostaje niż usiąść w barze i zamówienie obiadu. To oczywiście działanie obliczone marketingowo, byś był zachęcony do pozostawienia odrobiny pieniędzy nawet jeśli nie kupisz ostatecznie swojego celu wizyty.

Sam widziałem wiele marketów spożywczych w których się wystawiało na sprzedaż piękne kartonowe meble o grubości ścianek mniej niż 18mm.

Jeśli kiedy kolo-wiek przyglądałeś się konstrukcji mebla to z pewnością zwrócisz uwagę na  to mebel o tak cienkiej ściance już na expozycji jest lekko zwichrowany. A co bedzie gdy zabierzesz go do domu?

Dlatego chciałbym ci przybliżyć możliwość zobaczenia mebli vintage, które mają zdecydowanie lepszą konstrukcje.

meble vintage,  pracownia odnawiania mebli  BiałystokNie znajdziesz tu cienkich ścianek które pod wpływem zmiany temperatury lub wilgotności powietrza zaczną pracować i zmieniać swój kształt. To solidne meble najczęściej z pełnego drewna, które przetrwają nie jedną epokę. Bo były pomyślane na lata. Dlatego zajmujemy się meblami które zachwycają, bo są długoletnie. Jeśli potrzebujesz czegoś podobnego zapraszam cię do kontaktu telefonicznego.


Zobacz również meble vintage Białystok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Meble na wymiar dla Tczewa czy Gdańska a może Pruszcza Gdańskiego ?

Meble na wymiar dla mieszkańców Gdańska Ostatnio zastanawiałem się nad tym czy oferta Martom Meble kierować bardziej dla mieszkańców Tcz...