Zobacz więcej przykładów mebli realizowanych dla naszych klientów. Po niżej będziesz mógł znaleźć najlepszą propozycje zabudowanych mebli do swojego mieszkania, domu lub biura albo kina. ZAPRASZAM CIĘ RÓWNIEŻ DO POZOSTAWIENIA SWOJEGO KOMENTARZA POD WYBRANYMI WPISAMI, DZIĘKUJĘ

Meble na zamówienie ZADZWOŃ 733-555-680

Realizujemy specjalne zamówienia dla naszych klientów, potrzebujących dopasowania wyposażenia pomieszczeń do swoich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy sprawdzonymi systemami w oferowanych meblach. Zatrudniamy sprawdzony zespół pracowników znających się na swojej pracy, dzięki którym nasze realizacje mają wysoką jakość wykonania.

ZAPROŚ NASZEGO MONTAŻYSTĘ NA ROZMOWĘ O ROZWIĄZANIACH
TEL:
733 555 680

NASZA OFERTA TO:

-POMIAR NA MIEJSCU REALIZACJI ZLECENIA
-DOBÓR WŁAŚCIWEGO SPRZĘTU AGD POD ZABUDOWĘ,
-PROJEKT KOMPUTEROWY W 3D (PRZESTRZENNY WIDOK)
-REALIZACJA NA MIEJSCU MONTAŻU ORAZ ZABUDOWA AGD,
-ZAPEWNIAMY TRANSPORT NA MIEJSCE

piątek, 29 grudnia 2017

Co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzje o zamówieniu mebli na wymiar ?

Dziękuję zę zainteresowałeś się tematem mebli na wymiar. To bardzo rozległy temat który postaram się Tobie przybliżyć nieco, dzięki doświadczeniu którym dysponujemy.

Nasza produkcja znajduje się w Pszczółkach dzięki czemu możemy docierać do dwóch ośrodków miejskich jednocześnie, Tczewa oraz Gdańska.

lokalizacja firmy Martom meble
To również sprawia że nasze koszty są dużo mniejsze niź innych przedsiębiorców umiescowionych w Trójmieście.

Uważam że to ważna przewaga bo mogę zaoferować Ci dużo korzystniejszą wycenę za wykonanie specjalnego projektu mebli do Twojej kuchni lub Twojego biura.

zabudowa AGD w kuchni z frontami w kolorze białym
Jako duży podmiot handlowo produkcyjny każdy sprzęt do zabudowy możemy zakupować u producentów co sprawia zę tu również możemy służyć ci dobrą ceną.

Z rozmów z naszymi odbiorcami wiem że 80% decyzji zakupowych stanowi wartość zamówienia.

Ja jednak chciałbym zwrócić Twoją uwagę na to jakość wykonania oraz montażu jest również istotna i tak naprawdę kluczowa bo jeśli zdecydujesz się na ofertę teoretycznie niższą o 100zł a w efekcie do roboty weźmie się ekipa bez ważnego doświadczenia to w efekcie stracisz dużo więcej bo koszty uszkodzenia sprzętu AGD to z reguły tysiące złotych.

Powody o których to piszę zostały ostatnio przytoczone przez klientkę, która do nas powróciła bo zdarzyły się jej nadmierne oszczędzanie. Nie była zadowolona bo poprzedni realizatorzy nie dokończyli roboty.

zabudowa kuchni

Jeśli wiec potrzebujesz pewności w dobrej cenie zapraszam do kontaktu telefonicznego.793-523-069

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Meble na wymiar dla Tczewa czy Gdańska a może Pruszcza Gdańskiego ?

Meble na wymiar dla mieszkańców Gdańska Ostatnio zastanawiałem się nad tym czy oferta Martom Meble kierować bardziej dla mieszkańców Tcz...